پشتیبانی

راهنمای ایجاد حساب کاربری

راهنمای ایجاد حساب کاربری در سایت "آرت لوکس"

برای خرید و سفارش هر نوع محصول می بایست در سایت آرت لوکس یک "حساب کاربری" داشته باشید.

ایجاد حساب کاربری کار بسیار ساده ای می باشد. شما ابتدا باید روی گزینه ثبت نام در بالای سایت کلیک نمایید تا وارد صفحه ثبت نام شوید. پر کردن فرم ثبت نام شاید 2 دقیقه وقت شما را بگیرد که شما باید اطلاعات خود را دقیق وارد نمایید چون ما بر اساس اطلاعات شما محصول را برای شما ارسال می نماییم پس فرم ثبت نام را دقیق پر نمایید.

تمامی سفارشات شما به فرمی که پر نموده اید ارسال می شود پس لطفا اطلاعات فردی،استان،شهرستان،محل سکونت و مواردی که ستاره دار می باشد را به زبان فارسی پر نمایید و در آخر تیک گزینه "جواب پرسشهای شما را خوانده ام و قبول دارم" فعال نمایید.

اگر بعد از مدتی آدرس شما و یا هر نوع اطلاعاتی از شما تغییر کرد وارد حساب کاربری خود شوید و آن را ویرایش نمایید.

 

با خیال راحت

خرید کنید

از وب سایتی خرید می کنم ؛
که اولاً دارای مجوز فروش اینترنتی از وزارت صنعت،معدن و دوماً دارای مجوز از شبکه شتاب بانکی جمهوری اسلامی ایران باشه.

لوگوی ای نماد

لوگو بانک ملت

اقتصاد مقاومتیچرا بازار ما، همه‌اش جنس خارجی است؟

کارخانه‌های داخلی مشغول کارند، جنس مرغوب و خوب و گاهی بهتر از جنس خارجی، تولید می کنند اما بازار که می روید، همه‌اش جنس خارجی است؛ چرا؟
وقتی که جنس خارجی چه قانونی، چه قاچاق، وارد شد؛ تولید داخلی می خوابد. وقتی تولید داخلی خوابید، جوان ما بیکار میشود، اشتغال کم می شود، رکود بر کشور حاکم می شود، وضع زندگی و معیشت مردم دشوار می شود.

در مسئله‌ی اقتصاد، آن چیزی که مهم و اصل است، مسئله‌ی تولید داخلی، ایجاد اشتغال و رفع بیکاری، تحرک و رونق اقتصادی، و مقابله‌ی با رکود است.
پس با خرید کالای ایرانی به رونق اقتصادی کمک کنیم.

برای یک خرید اینترنتی باید از سایتی خرید انجام دهید که دارای مجوز از وزارت صنعت و معدن، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و متصل به بانک باشد. پس با خیال راحت از هر نقطه دنیا از آرت لوکس خرید کنید.

logo-samandehi

بانک ملت

  • لوستر باکارات