چرا خرید اینترنتی؟

چرا خريد اينترنتی از سایت آرت لوکس انجام دهیم ؟

 • فروشگاه اينترنتي چيست؛ فروشگاه اينترنتي همان فروشگاه آنلاين و يك وب سايت می باشد كه مثل يك مغازه سنتی محصولات مختلفی را برای فروش در آن عرضه می شود.
 • مشتریان پس از ورود به فروشگاه اینترنتی آرت لوکس،محصول های مورد نظر خود را سفارش می‌دهند.
 • در خرید اینترنتی از فروشگاه آرت لوکس شما نزدیک به قیمت تولید کننده خرید انجام می دهید اما هنگام خرید از مغازهای شهر خود محصول را از چند واسطه با قیمت بالا و بدون پشتیبانی خرید می نمائید.
 • پس از عضو شدن در فروشگاه اینترنتی آرت لوکس و تكميل سفارش، هزينه‌ی محصولاتی كه از طريق خريد اينترنتی انجام شده اند به چند روش قابل پرداخت می باشد: پرداخت آنلاین از طریق سایت، انتقال وجه از طریق كارت‌های بانكی عضو شتاب (کارت به کارت)،پرداخت نقدی به مأمور پست در زمان تحويل كالا.
 •  فروشگاه اينترنتی آرت لوکس در هر لحظه از شبانه روز آماده خدمت رسانی به مشتريان در سرتاسر دنیا است اما هنگام خرید از مغازه باید ساعت خاصی خرید کنید و روزهای جمعه و سایر روزهای تعطیل مغازه ها بسته هستند اما فروشگاه اینترنتی آرت لوکس شبانه روزی می باشد.
 • فروشگاه اينترنتی آرت لوکس محدوديت مكانی ندارد و مشتريان مي توانند از هر كجا، چه در ایران و یا خارج از ایران خريد خود را از فروشگاه اینترنتی آرت لوکس انجام دهند.
 • مشتری مي تواند به مدت طولانی در فروشگاه اینترنتی آرت لوکس مشغول بررسی محصولات روشنایی و محصولات آشپزخانه و محصولات ديگر باشد اما در مغازه های سنتی شما نمی توانید ساعت ها در مغازه سنتی بمانید و از صاحب آن سوال های متعدد کنید، اما در فروشگاه اینترنتی آرت لوکس تمامی اطلاعات از قبیل تصاویر با کیفیت محصول و اطلاعات جانبی در اختیار شما قرار دارد.
 • فروشگاه اينترنتی آرت لوکس هيچ محدويتی براي تعداد مشتريان ندارد یعنی همزمان هزاران نفر می توانند یکجا در فروشگاه اینترنتی آرت لوکس حضور داشته باشند و محصولات را بررسی کنند اما در مغازه های سنتی چنین مزیتی وجود ندارد.
 • فروشگاه اينترنتی آرت لوکس حق انتخاب بيشتری در اختيار مشتریان  قرار می دهد اما در مغازه های سنتی چنین نیست.
 • وقتی شما از فروشگاه اینترنتی آرت لوکس خریدی انجام دهید، در اصل در زمان خود صرفه جویی کرده اید و به سایر کارهای خود می رسید.
 • با خرید از فروشگاه اینترنتی آرت لوکس، از مسیرهای شهری خود می کاهید و باعث کاهش ترافیک و کاهش آلودگی می شوید و محصول را درب منزل تحویل می گیرید اما وقتی از مغازهای سنتی قسط خرید دارید باید ساعت ها پیاده و یا با ماشین خود در حال چرخش در خیابان ها باشید و دنبال جای پارک باشید و آخر هم نتیجه ای نمی گیرید.
 • وقتی از فروشگاه اینترنتی آرت لوکس محصولی خرید می نمائید، محصول تماماً بیمه می باشد و اگر شکسته و یا ناقص به دست شما برسد امکان تعویض وجود دارد.

 

حمایت از کالای ایرانیچرا بازار ما، همه‌اش جنس خارجی است؟

کارخانه‌های داخلی مشغول کارند، جنس مرغوب و خوب و گاهی بهتر از جنس خارجی، تولید می کنند اما بازار که می روید، همه‌اش جنس خارجی است؛ چرا؟
وقتی که جنس خارجی چه قانونی، چه قاچاق، وارد شد؛ تولید داخلی می خوابد. وقتی تولید داخلی خوابید، جوان ما بیکار میشود، اشتغال کم می شود، رکود بر کشور حاکم می شود، وضع زندگی و معیشت مردم دشوار می شود.

در مسئله‌ی اقتصاد، آن چیزی که مهم و اصل است، مسئله‌ی تولید داخلی، ایجاد اشتغال و رفع بیکاری، تحرک و رونق اقتصادی، و مقابله‌ی با رکود است.
پس با خرید کالای ایرانی به رونق اقتصادی کمک کنیم.

نکات قابل توجه مشتریان:

کسانی که از سایت آرت لوکس برای بار اول خرید نمایند در خریدهای بعدی از تخفیف های 10 الی 25 درصدی برخوردار خواهند بود.

مشتریانی که در سایت پولی را پرداخت کنند و آن محصول موجود نباشد، پول مشتری کمتر از یک ساعت در حساب او خواهد بود.

محصولاتی که ارسال آنها رایگان می باشد و هنگام تحویل از شما بابت حمل، پولی دریافت کنند آن پول را به شما کمتر از یک ساعت برگشت خواهیم داد.

مشتریان قبل از ثبت سفارش محصول، موجودی آن را از طریق تلگرام یا تماس تلفنی استعلام نمایید.

اگر از محصول خریداری شده خود برای ما عکس ارسال نمایید در خریدهای بعدی به شما تخفیف خواهیم داد.

اگر در قسمت گفتگوی آنلاین پاسخگوی شما نبودیم در تلگرام یا واتس اپ با شماره 09120889544 پیام دهید.

اگر بعضی از محصولات دارای قیمت نبود لطفا تماس بگیرید تا موجودی و قیمت به شما داده شود.

وبلاگ خبری آرت لوکس

مشتریان می توانند برای اطلاع از آخرین اخبار سایت آرت لوکس را بررسی کنند.
در وبلاگ مطالبی از قبیل عکس خریدهای مشتریان به نمایش گذاشته می شود.
در این وبلاگ مطالب آموزشی بصورت مقالات، فیلم و تصویر ارائه می شود.
در ضمن بازدید کنندگان اگر تمایل به بخش مقاله نویسی در زمینه لوستر و لوازم خانگی از شما استقبال می نماید.

برای رفتن به وبلاگ کلیک نمایید.